Zapomněl/a jsem heslo Registrovat se
Přihlášení

Reklamace

Adresa pro zaslání zboží:
Aleš Kučera
P.O.Box č.20
68605 Uherské Hradiště

Postup reklamace/výměny:

Pokud chce zákazník reklamovat,vyměnit či vrátit zboží zakoupené v internetovém obchodě www.musclemaker.cz , vyplní formulář (ke stáhnutí zde), ve kterém uvede název zboží a  číslo objednávky, popis závady a jeho navrhovaný způsob řešení.Tento formulář přiloží ke zboží do balíku. Reklamované zboží je vhodné zasílat v originálním nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel ani přepravní firma neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží.

Pokud nemáte tiskárnu,pak na kus papíru napiště oč žádáte a ten vložte do balíku.Příklad:

Dobrý den,

rád bych vyměnil triko Intolerant vel. XL za triko No Compromise vel. XXL.

Číslo objednávky: 10110

Petr Novák
Uliční 25
Praha
10000
Telefon: 733 152 100


Vyřízení reklamace:

Provozovatel či dodovatel zboží posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka elektronickou poštou o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.

Rozpor s kupní smlouvou:
V případě,že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.

6. Odstoupení od smlouvy

Právo zákazníka na odstoupení

Zákazník je oprávněn odstoupit od smlouvy v případě nesplnění smluvených podmínek ze strany dodavatele. Zákazník, který nekupuje zboží za účelem obchodní nebo podnikatelské činnosti, má dále právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 Občanského zákoníku. Právo na odstoupení od smlouvy dle předchozí věty se nevztahuje na zákazníky, kteří zboží zakoupili osobně v provozovně dodavatele, bez ohledu na to,zda si zboží rezervovali na stránkách www.musclemaker.cz či nikoli.

Právo dodavatele na odstoupení:

Dodavatel je oprávněn od smlouvy odstoupit pouze do okamžiku odeslání zboží, a to jen v případě nedostupnosti zboží nebo výrazné změny ceny zboží. Před odstoupením je dodavatel povinen kontaktovat zákazníka za účelem dohody dalšího postupu.

Postup v případě odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

Vzhledem k tomu, že odstoupením od smlouvy se smlouva od počátku ruší, vrátí nebo nahradí dodavatel zákazníkovi a zákazník dodavateli veškerá přijatá plnění. Zákazník může od smlouvy odstoupit oznámením dodavateli elektronickou formou na e-mailovou adresu reklamace@musclemaker.cz.Dále vyplní formulář (ke stáhnutí zde), ve kterém uvede název a kód zboží, číslo objednávky a číslo účtu pro vrácení platby.Tento formulář přiloží ke zboží do balíku. Pokud již zákazník zboží převzal, zašle zboží zpět na adresu dodavatele za těchto podmínek: zboží nesmí být poškozené - zboží musí být dobře zabalené (ideálně pokud je to možné v původním obalu) - zboží musí být kompletní (tzn. vč. příslušenství, návodu, záručního listu atd.) Zákazník zašle zboží doporučeně a pojištěné, neboť dodavatel neručí za jeho případnou ztrátu ani poškození (doporučeně neznamená na dobírku!). Zboží zaslané na dobírku nebude provozovatelem převzato a bude vráceno zpět zákazníkovi.
Kupní cena nebo její část bude zákazníkovi vyplacena v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 30-ti dnů po vrácení zboží a to formou bankovního převodu.

Anketa

Kolik Vám je let?

 0-15

 15-20

 20-30

 30-40

 40-50
Hlasovat

MuscleMaker.cz

Obrázek

Není to o tom dělat ze sebe někoho kým nejsi,ale také to není to o tom stydět se za to kým jsi! Pach potu s pachem železa okořeněný vůni pyra je naším parfémem, vykřičené hlasivky a šrámy na tělě naším poznavacím znamením,láska ke klubu,bodybuildingu nebo bojovym sportů, naší cestou kterou jsme si sami zvolili...